úterý 23. září 2014

Asi na mě padl nějaký podzimní spánek, koukám, že už jsem tu dlouho nebyla. Inu, pořád máme plno práce, jak na stavbě domečku, tak v práci-záři je ve školství prostě krušné :-). A spousu se toho událo, ale o tom někdy příště. 
Takže nezahálíme. O víkendu jsme si ale udělali výlet na Hukvaldy, které máme za humny a bylo to krásná procházka. Úplnou náhodou jsme tam potkali dva milé lidi, kteří nás velmi podpořili v našich těžkých chvílích, které jsme prožívali loni. Ale pouze jsme si psali a v neděli jsme se prostě potkali, jen tak...( já vím, jen tak to, Bože, nebylo :-)). Škoda, že jsme neměli víc času. 

Při procházení toho krásného hradu mě taky tak nostalgicky bolelo srdce...vzpomněla jsem si na naši Svatou Anežku, kterou jsem ještě za nedávných studentských let nazpívala a strašně se mi po tom stýská...a při procházení těmi hradbami mi v uších znělo...

 

"Na hradní dvůr se snášejí květy, nastává krásný čas požehnání, v záplavě srdcí se dnes láska raduje...."Tak krásné podzimní dny mějte...6 komentářů:

 1. Verunko, letošní podzim bude jistě hezký!
  Moc tě zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
 2. Vy máte Hukvaldy za rohem ?! :-))) ale stejně ten tvůj pohled na ně je krásný, ještě jsem ho neviděla :-))) a pohled z domečku ke kostelíku taky stojí za to :-))) nádhera :-))) dobrou noc :-))) K

  OdpovědětVymazat
 3. Jeeeje...ale vam ta stavba ide od ruky, zda sa že za chvíľku bývate vo svojom :-)) Krásne fotky prírody.

  OdpovědětVymazat